BORD, möjligen Martin Olsen, 1950-tal.

71727. BORD, möjligen Martin Olsen, 1950-tal.

Rund form. Björk.
Diameter 70 cm. Höjd 66 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rund form. Björk.
Diameter 70 cm. Höjd 66 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 974