FÅTÖLJ, Martin Olsen, sannolikt Vik & Blindheim, Norge 1950-tal.

71723. FÅTÖLJ, Martin Olsen, sannolikt Vik & Blindheim, Norge 1950-tal.

Klädsel av orange tyg. Ben av björk.

Bruksslitage. Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Senare klädsel.

Antal besök: 6 184