Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BERNHARD NEUMAN. Självporträt. Olja på duk Signerad a tergo B Neuman.
71717. BERNHARD NEUMAN. Självporträt. Olja på duk Signerad a tergo B Neuman.
54x46 cm.
Mindre dukskada.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x46 cm.
Mindre dukskada.
Garpenhus Auktioner
3 911