TEVAGN, samt LAMPBORD 1900-talets mitt.

71672. TEVAGN, samt LAMPBORD 1900-talets mitt.

Engelsk stil med klaffar och utdragbar glashylla i mahogny.Längd 75, bredd 45/98 , höjd 66 cm. Lampbord Längd 65,bredd40, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 008