ESKIL NORDELL. "Flickor". Olja på pannå. Signerad Nordell och daterad -53.

71653. ESKIL NORDELL. "Flickor". Olja på pannå. Signerad Nordell och daterad -53.

21 x 17 cm.

Eskil Nordell (1921–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 17 cm.

Eskil Nordell (1921–2001)

Antal besök: 1 100