TABURETTER, ett par, 1700/1800-tal.

71639. TABURETTER, ett par, 1700/1800-tal.

Sengustavianska med pastellagedekor. Längd 46, bredd 41 cm. höjd 46cm.

Mindre slagskador/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 608