VÄSKA, repitil, Pierre Cardin, 1970-tal.

71613. VÄSKA, repitil, Pierre Cardin, 1970-tal.

Skinn, längd 28, höjd 16 cm.

Bruksslitage, slitage foder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinn, längd 28, höjd 16 cm.

Bruksslitage, slitage foder.

Antal besök: 1 401