TAKLAMPA, "Frasselampa", Anders Fransson, Fagerhult, 1900-talets andra hälft.

71565. TAKLAMPA, "Frasselampa", Anders Fransson, Fagerhult, 1900-talets andra hälft.

Skärm i plast diameter ca 50 cm.

Bruksslitage gallrett med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 283