VÄGGPENDYL, Rokokostil, urverk märkt japy freres co.

71549. VÄGGPENDYL, Rokokostil, urverk märkt japy freres co.

Emaljerad urtavla.
Förgylld mässing. Genombruten dekor med rocailler blommor fågel och blad.
Höjd 50 cm.
Pendel.
Ej nyckel.

Förgyllnings släpp.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljerad urtavla.
Höjd 50 cm.
Pendel.
Ej nyckel.

Förgyllnings släpp.
Slitage.

Antal besök: 938