SPEGEL, förgylld, oval form, 1900 tal.

71547. SPEGEL, förgylld, oval form, 1900 tal.

Dekor med rosor.
Ca 60 x 60 cm.

Slitage.
Förgyllnings släpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med rosor.
Ca 60 x 60 cm.

Slitage.
Förgyllnings släpp.

Antal besök: 756