SKRIVBORD samt KARMSTOL, rokokostil, 1900/2000-tal.

71534. SKRIVBORD samt KARMSTOL, rokokostil, 1900/2000-tal.

Bord med fem lådor. Längd ca 135, bredd ca 80, höjd ca 79 cm.

Slitage, fläckar, repor. Enstaka sprickor. Rottingsits med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847