C MEULANDE. Akvarell, signerad.

71489. C MEULANDE. Akvarell, signerad.

Skeppsporträtt, "S.S. Roxane", 40 x 60 cm.

Ej inramad samt reva i pappret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 514