JARDINJÄR, nysilver, rokokostil, 1800/1900-tal.

71477. JARDINJÄR, nysilver, rokokostil, 1800/1900-tal.

Insats av metall, längd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 490