SOFFA, 1800-tal.

SOFFA, 1800-tal.
71433. SOFFA, 1800-tal.

Spjälmodell med bladhölstrade ben,refflat förstycke och stoppat lock.Längd 182, bredd 62 höjd 82 cm.

En spjäla i gaveln av.Slitage i målning/klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
71433. SOFFA, 1800-tal.

Antal besök: 871