GLASBORD, modern formgivning, möjligen Italien, 1900-tal.

71418. GLASBORD, modern formgivning, möjligen Italien, 1900-tal.

Längd 81, bredd 98, höjd 73 cm.

Bruksslitage, nagg på den större glasskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882