MATSALMÖBEL, 5 delar sent 1900-tal.

71414. MATSALMÖBEL, 5 delar sent 1900-tal.

Björk, Biedermeierstil av Alsterbro´s produktion.Bord 110 cm i diameter, med 2 ilägg á 50 cm med sargar. 4 stolar med grönrandig linneklädsel.

Bordsskivan med några skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsskivan med några skador.

Antal besök: 1 022