RÖLAKAN, "Örbyhus", Ingegärd Silow, ca 278 x 200.

71410. RÖLAKAN, "Örbyhus", Ingegärd Silow, ca 278 x 200.

Geometriska mönster i bruna och gula toner. Monogramsignerad IS.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 252