Vauxhall Victor, samt modelljärnvägstillbehör, 1900-talets mitt.

71378. Vauxhall Victor, samt modelljärnvägstillbehör, 1900-talets mitt.

8 st hus, 12 st bilar bla Lesney England och LEGO.

Slitage delvis kraftigt, någon ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 644