Elvis Presley i plast, 1900-talet.

71359. Elvis Presley i plast, 1900-talet.

Höjd 55 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 854