STOLAR, ett par, trol Frankrike, BORD, 1800-tal.

71288. STOLAR, ett par, trol Frankrike, BORD, 1800-tal.

Bordets mått, längd 111, bredd 63, höjd 74 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 434