BYRÅ, HÄNGSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

71283. BYRÅ, HÄNGSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Byråns mått; längd 74, bredd 40, höjd 66 cm. Skåpets höjd 65 cm.

Byrån saknar nyckel. Slitage, smärre repor och stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 654