GOLVUR, mahogny med intarsia.

GOLVUR, mahogny med intarsia.
71271. GOLVUR, mahogny med intarsia.

Genfa, Tyskland, höjd 199 cm.

bruksskick, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Genfa, Tyskland, höjd 199 cm.

bruksskick, skador.

Antal besök: 2 340