FAT samt ASSIETTE, porslin, Kina, 1700-tal resp 1800-tal.

71218. FAT samt ASSIETTE, porslin, Kina, 1700-tal resp 1800-tal.

Polykrom dekor i emaljfärger av blommor, fåglar samt fjärilar. Längd 33 cm resp 19 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 038