RING, 23k samt 18k guld med infattat porslin, 1900-talets första hälft. Vikt 7,0 gram.

71189. RING, 23k samt 18k guld med infattat porslin, 1900-talets första hälft. Vikt 7,0 gram.

Ring 23k guld. Infattning av porslin 18k guld.
Storlek 18,5.

Senare montering av infattat porslin, omgjord. Slitage. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18,5.

Antal besök: 1 067