SKRIVBORD, Averskogs Möbelfabrik, Lammhult, 1960-tal.

71100. SKRIVBORD, Averskogs Möbelfabrik, Lammhult, 1960-tal.

Längd 150, bredd 80, höjd 71 cm.

Slitage, blekt skiva, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, blekt skiva, repor.

Antal besök: 3 694