PARTI GLAS o KERAMIK 1800- 1900-tal.

71085. PARTI GLAS o KERAMIK 1800- 1900-tal.

Kristallskål diameter 23 cm 8+2 Rydbergsglas,Karaff,parvaser m.m. Totalt 21 delar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 654