KAJ SIESJÖ. olja på duk, signerad.

71076. KAJ SIESJÖ. olja på duk, signerad.

Kaj Siesjö, Sverige, ( 1920-1985 ) 71 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 335