KAJ SIESJÖ. " Gula blad " olja på duk, signerad.

71074. KAJ SIESJÖ. " Gula blad " olja på duk, signerad.

Kaj Siesjö, Sverige, ( 1920-1985 ) 65 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 157