SKÅL, på fot, metall, orientalisk.

70923. SKÅL, på fot, metall, orientalisk.

Dekor av drakar. Diameter 28 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 789