GUNNAR NYLUND. "dubbelkanna", stengods, Rörstrand, monogramsignerad.

708372. GUNNAR NYLUND. "dubbelkanna", stengods, Rörstrand, monogramsignerad.

Total höjd ca 22 cm.

Smärre ytslitage.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 22 cm.

Smärre ytslitage.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Antal besök: 1 291