KARTSKÅP, 12 lådor.

KARTSKÅP, 12 lådor.
707666. KARTSKÅP, 12 lådor.

Längd 110, bredd 82, höjd 90 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
707666. KARTSKÅP, 12 lådor.

Slitage och skador.

Antal besök: 7 441