LARS HELLSTEN. KANDELABER, Glas, metall, trä, 1900-talets mitt.

707581. LARS HELLSTEN. KANDELABER, Glas, metall, trä, 1900-talets mitt.

Höjd 42 cm
Etikett från Skruf.

mindre bruksslitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm
Etikett från Skruf.

mindre bruksslitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Antal besök: 629