LARS HELLSTEN. KANDELABER, Glas, metall, trä, 1900-talets mitt.

707581. LARS HELLSTEN. KANDELABER, Glas, metall, trä, 1900-talets mitt.

Höjd 42 cm
Etikett från Skruf.

mindre bruksslitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Höjd 42 cm
Etikett från Skruf.

mindre bruksslitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Antal besök: 469