HELMUT NEWTON. Jane Kirby, Paris 1977. Fotografi. Signerad.

70740. HELMUT NEWTON. Jane Kirby, Paris 1977. Fotografi. Signerad.

35,5x22,5.

Mindre slitage.

Helmut Newton (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5x22,5.

Mindre slitage.

Helmut Newton (1920–2004)

Antal besök: 2 298