KAFFE- och TESERVISDELAR, ca 30 delar, porslin, Lomonosov USSR.

70696. KAFFE- och TESERVISDELAR, ca 30 delar, porslin, Lomonosov USSR.

9 tekoppar med 6 fat.
9 kaffekoppar med 14 fat.
8 assietter dia 15 cm.
7 assietter dia 18 cm.

Enstaka nagg. Slitage. Tejprester på kaffekoppar och enstaka fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 tekoppar med 6 fat.
9 kaffekoppar med 14 fat.
8 assietter dia 15 cm.
7 assietter dia 18 cm.

Antal besök: 3 516