PARTI PORSLIN, 11 delar, Kina.

70667. PARTI PORSLIN, 11 delar, Kina.

Bla. Skålar och pilgrimsflaska, högsta höjd 23 cm.

Slitage, lagningar nagg, hårsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 946