YTTERFODER, keramik, märkt Este Italy, 1900/2000-tal.

70657. YTTERFODER, keramik, märkt Este Italy, 1900/2000-tal.

I form av svan, tot höjd ca 29 cm.

Nagg, krackelyrer och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 022