Garpenhus Auktioner
Keramik & Porslin
Orientaliskt
URNOR med lock (2) i porslin, 1800-tal, Kina.
70582. URNOR med lock (2) i porslin, 1800-tal, Kina.
Höjd 27 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 27 cm.
Mindre bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
1 185