CHARLES PAUL GRUPPE. (1860-1940). "Canal at Voorburg, Holland". Olja på duk. Signerad Char P. Gruppe.

70564. CHARLES PAUL GRUPPE. (1860-1940). "Canal at Voorburg, Holland". Olja på duk. Signerad Char P. Gruppe.

42 x 30 cm.
Proveniens The Mendoza Gallery, London.

Glasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 30 cm.

Glasad.

Antal besök: 1 818