KAFFEKOPPAR MED FAT, 9 st samt TEKOPP MED FAT porslin, "Golden Sun", design Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl.

70524. KAFFEKOPPAR MED FAT, 9 st samt TEKOPP MED FAT porslin, "Golden Sun", design Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl.

Vit glasyr med förgylld kant.

Bruksslitage. Ett kaffefat med nagg. Delvis 2:a sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit glasyr med förgylld kant.

Antal besök: 2 116