ANDERS GUSTAFSSON. Sommaräng med blommor. Olja på duk. Signerad och daterad 1993.

70519. ANDERS GUSTAFSSON. Sommaräng med blommor. Olja på duk. Signerad och daterad 1993.

60 x 91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 91 cm.

Antal besök: 1 553