KAFFE- och TESERVISDELAR, porslin, "Cobolt net" Lomonosov USSR.

70488. KAFFE- och TESERVISDELAR, porslin, "Cobolt net" Lomonosov USSR.

Kaffekanna.
5 kaffekoppar med 13 fat.
Tekanna.
6 tekoppar med 6 fat.
3 sockerskålar, 1 lock.
2 gräddkannor.

2 lock till sockerskålar saknas. Bruksslitage. Enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna.
5 kaffekoppar med 13 fat.
Tekanna.
6 tekoppar med 6 fat.
3 sockerskålar, 1 lock.
2 gräddkannor.

Antal besök: 1 696