Kaffekanna. 5 kaffekoppar med 13 fat. Tekanna. 6 tekoppar med 6 fat. 3 sockerskålar, 1 lock. 2 gräddkannor.
2 lock till sockerskålar saknas. Bruksslitage. Enstaka mindre nagg.