BERTIL BERNTSSON. Gouache.

BERTIL BERNTSSON. Gouache.
704329. BERTIL BERNTSSON. Gouache.

Stilleben med kanna och frukter. Signerad samt daterad -52
31x43 cm.

Mindre färgbortfall.

Bertil Berntsson (1921–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x43 cm.

Mindre färgbortfall.

Bertil Berntsson (1921–2002)

Antal besök: 376