PEDER DUKE. Serigrafi, signerad och numrerad 21/300.

70293. PEDER DUKE. Serigrafi, signerad och numrerad 21/300.

Komposition, 36 x 28 cm.

Peder Duke (1938–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, 36 x 28 cm.

Peder Duke (1938–2003)

Antal besök: 958