KJELL ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 146/150.

70283. KJELL ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 146/150.

Komposition, 62 x 45 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, 62 x 45 cm.

Oramad.

Antal besök: 2 999