EMIL RUNEFJORD. 1903-1973, " Landskap Skåne " olja på duk, signerad.

70257. EMIL RUNEFJORD. 1903-1973, " Landskap Skåne " olja på duk, signerad.

50 x 60 cm.

Skada ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Skada ram.

Antal besök: 4 775