Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
EMIL RUNEFJORD. 1903-1973, " Landskap Skåne " olja på duk, signerad.
70257. EMIL RUNEFJORD. 1903-1973, " Landskap Skåne " olja på duk, signerad.
50 x 60 cm.
Skada ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Skada ram.
Auktionsverket Engelholm
4 505