Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
FRANS MICHAEL KEMPE. tusch, signerad , daterad -67.
70254. FRANS MICHAEL KEMPE. tusch, signerad , daterad -67.
32 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 39 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 082