SKRIN, 2 st samt SIGILL, 2 st, sten, orientaliska.

70190. SKRIN, 2 st samt SIGILL, 2 st, sten, orientaliska.

Skrin med dekor av steninlägg. Längd 13-16 cm. Sigill höjd 13 cm.

Mindre nagg samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg samt slitage.

Antal besök: 1 042