SKEDAR, 6 st, silver, rokokostil, stämplade CAS möjligen Vimmerby, 1858. Tot vikt ca 392 gram.

70184. SKEDAR, 6 st, silver, rokokostil, stämplade CAS möjligen Vimmerby, 1858. Tot vikt ca 392 gram.

Längd ca 22 cm.

Slitage, monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 22 cm.

Slitage, monogram.

Antal besök: 614