VIKTER, 18 st, mässing, Skultuna bruk, 1800-tal.

70063. VIKTER, 18 st, mässing, Skultuna bruk, 1800-tal.

Höjd ca 1,5-4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 1,5-4,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 847