KANNA, William Shaw & William Priest, London, 1752.

70021. KANNA, William Shaw & William Priest, London, 1752.

Vikt ca 418 g. Höjd 13 cm.

Slitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 418 g. Höjd 13 cm.

Slitage, smärre bucklor.

Antal besök: 1 136